Играчка Организатор Џамбо Расклопна Играчка Градите за Деца (XX-Large), Огромен Складирање Кошница w/Флип-Горниот Капак | Организаторот за Отпадоци за Спални соби, Плак?
Свеж

Играчка Организатор Џамбо Расклопна Играчка Градите за Деца (XX-Large), Огромен Складирање Кошница w/Флип-Горниот

DEN 839.76

Достапно е за нарачката

Удобен Организација – Овие играчка складирање градите се поголема во големина, така што може да се вклопат во големи играчки, кадифен препарирани животни, одборот игри, книги и друго дете essentials!.Зајакната Структура Направена со тешки-должност, солза-отпорни најлон, страни, рачки и на дното на нашето дете е играчка градите е конструиран за извршување тешки товари.Брз, Лесен Пристап Капак – На врвот на секоја свитлива играчка градите кутија карактеристики флип-горниот капак кој обезбедува со цврсто со двете Велкро ленти на предната страна.Лесен за децата да го користат!.Гаранција за квалитет – Luxenno играчка градите за деца се лесни за чистење, дизајниран со премија за сигурност, а се поддржани од страна на квалитетот и на 30-ден гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.