LED Плакарот Светла Dimmable【2021 Надградба】Батерија Ултра Тенок Магнетен Под Кабинет Осветлување,Прилагодлив 3 Боја Температура/Осветленост Сензор за Движење Светлин?
Свеж

LED Плакарот Светла Dimmable【2021 Надградба】Батерија Ултра Тенок Магнетен Под Кабинет Осветлување,Прилагодлив

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

【НАЈНОВИТЕ DIMMABLE КАБИНЕТ СВЕТЛИНА】Овој под плакарот светлина, може да се прилагоди 3 боја температури, 2800 K топла жолта,5000 K природна бела и 7000 K светла бела.светлината на секоја светлина може да се прилагоди (40% - 100% )светло на новиот гардероба светилка е посветла и помеки.Изгледот е тенка и поубаво. 【Сензор За Движење 2. Притиснете на допир за контрола на површината за да го вклучите под кабинет светлина во секое време. 【68 LED Супер Светло, Очите грижа за своите мали димензии - 11.8 инчи го прави идеален за вашиот плакар, шкаф, кабинет, ноќни, простор за складирање и др. 【Лесно да се Инсталира】Изградена-во силен магнет, предводени од кабинетот светлина, може да се прикачени директно на железо; исто така можете да го користите предвидено од железо загради со 3 M лепила за да го поправи тоа во сите други места, и 3 M adhsives создава лесно долгорочна врска со текот на времето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.