Отровот PlayStation 4 Контролер Зафат Обичај Измена Kit (PS4)
Свеж

Отровот PlayStation 4 Контролер Зафат Обичај Измена Kit (PS4)

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Компатибилни со PS4 контролори. 1 x пар на контролорот костец. 2 x текстура палецот костец. 2 x мазна палецот костец. 1 x Отровот home копчето decal. 2 x Отровот светлина бар decal.Високо-квалитетни, професионални-стил текстура површината.Брзо и лесно да се вклопи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.