WarmShine А5 Големина LED Светло Кутија Ултра-Тенок Преносни Трагач LED Artcraft Следење на Светлина Подлога Светлина Кутија 3 Ниво на Осветленост за Уметници Цртање Скицирање
Свеж

WarmShine А5 Големина LED Светло Кутија Ултра-Тенок Преносни Трагач LED Artcraft Следење на Светлина Подлога

DEN 310.32

Достапно е за нарачката

Мала Тежина и Ултра Тенок - Само 230g тежина и 3.5 mm дебелината, прави пренослив .И со кој се одвојува рамка и да се напојува преку USB кабел со приклучување во кој било USB порт како компјутер и моќ банка , може да се земе тоа насекаде.USB Напојува - Доаѓа со помош на USB кабел, лесно вклучен/исклучување на напојувањето преку USB-кабел со приклучок во кој било USB порт како компјутер, моќ банка или USB Приклучокот што го поврзува директно во ѕиден штекер.Се прилагодува Осветленоста - Допир сензор switch дизајн, лесно да се вклучи/исклучи, притискајте го копчето додека не се добие идеална светлината.Осветлување е совршено и треперење бесплатно да се заштити вашата очи.Широка Примена : Идеален за Stenciling, 2 D Анимација, Calligraphy, Втиснување, Scrapbooking, Тетоважа Пренесување, Скицирање & Цртање, Обоено Стакло, итн. 100% Satisfacation Гаранција : Нашите производи се првокласен квалитет, може да бидат сигурни да се купи.Вашето задоволство е нашиот приоритет, и прави сигурни дека ќе го добиете максимална вредност за вашите пари е наша примарна цел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.