Youngever 10 Pack 8 Унца Пластични Стискаш Шишиња, Пластични Сос Шишиња
Свеж

Youngever 10 Pack 8 Унца Пластични Стискаш Шишиња, Пластични Сос Шишиња

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Пластични Стискаш Шишиња НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ : Поставување на 10 пластични стискаш шишиња со црвена капаци и екстра жолта капаци, 8oz стискаш шишиња за повеќе сос, занаетчиски и други значења.SAFE : Направени од Храна Одделение, BPA-free материјал.Тие се безбедни за употреба како да се притисне шишиња за храна, сос, и мирудии.МУЛТИ-ЦЕЛ : Одлична за Ketchup, Топла Сос, Сенф, Чоколадо Сос, боја, вратоврска боја, хена и повеќе.ГОЛЕМИНА : 8 унца.YORKER СОВЕТ : Yorker капа стискаш шишиња се совршено решение за скоро било која апликација може да се фрли во нив, траат долго време, и да ја заврши работата правилно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.