Чудовиште и Син - Брада Масло 50мл
Свеж

Чудовиште и Син - Брада Масло 50мл

DEN 310.80

Достапно е за нарачката

????РАЗБРАНОТО СЛОЖЕНОСТА на Нашите класичен потпис мирис е еклектична но суптилна мешавина на етерични масла и слабо белешки на тутун, со што на разбраното комплексноста, рафинирани господин избор. ✔️ КРАЈОТ БРАДА ЧЕША ЗАСЕКОГАШ - Ќе навлезат длабоко во вашата брада да помогне да се навлажни и хидрат кожата под спречување на чешање и beardruff. ✔️ ПОТТИКНУВА ЗДРАВ РАСТ И СЈАЈ - Делува како оставам во средството за смекнување на косата на вашата брада влакната да се зголеми волуменот и густината, и подобрување на целокупната сила и сјај. ✔️ ФОРМА И СТИЛ на ВАШАТА БРАДА - Помага скроти непослушните крупни влакната, ќе се испреплетени и сплетен косите, се спречува сплит завршува и ќе се направи за помек и повеќе податлив брада. ????СИТЕ ПРИРОДНИ И ОРГАНСКИ - Ова брада масло направена од 7 висок степен на ладно-цедените масла, внимателно да се помеша да ви донесе многу најдобар биланс на контрола и храна за вашата брада.Кликнете на Додади во Кошничка и искуство Чудовиште и Син разлика за себе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.