PETSITE Мачка Отпадоци Кутија Комплет Мебел Скриени, 2 Приказна Голема Мачка Бања Клупата, Бела
Свеж

PETSITE Мачка Отпадоци Кутија Комплет Мебел Скриени, 2 Приказна Голема Мачка Бања Клупата, Бела

DEN 991.20

Достапно е за нарачката

Двојно Декер Миленичиња Куќа : На горниот слој може да се користи како остатокот соба, и долниот слој може да се постави отпадоци кутија.2 во 1 вертикален дизајн зазема помалку простор, но дава мачка повеќе простор да се активни.Мулти-Функционални Мачка Куќа : мачка куќа може да обезбедуваат добра заштита на приватноста за мачки, и тоа исто така може да биде или ноќната страна на маса.Лесен за Користење : Постои мачка врата на врата, мачката може да оди во и надвор од мачка врата, опремен со магнетски уред и круг се справи, лесно да се отвори и затвори за да се чисти ѓубре кутија.Материјал : Направени од средна густина fiberboard, површински третман : NC боја, Мазна внатрешните и надворешните површини, прекрасен изглед, погоден за дневна соба и други сцени.Параметар : Општо Димензии : 20(L) x 24(W) x 36(H) во; Дното Внатрешна Големина : 18(L) x 22(W) x 14(H) во; Горниот Внатрешна Големина : 18(L) x 22(W) x 17(H) во; Мачка Вратата Големина : 7(W) x 8(H) во; Нето Тежина : 40 кг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.