Светлосна Терапија Светилка, AILAMEY Сонцето светилка со 5 Боја Температура, 5 Прилагодува Осветленоста Нивоа, УВ-Слободен 10000 Лукс Терапија со Светлина, 4 Тајмери, Допи?
Свеж

Светлосна Терапија Светилка, AILAMEY Сонцето светилка со 5 Боја Температура, 5 Прилагодува Осветленоста Нивоа,

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

【Безбедно нема потреба да се грижите за погрешно прислушување.Покрај тоа, оваа светлина кутија е прекрасно светло на максималниот интензитет на светлина од 10.000 лукс,може да се создаде сонцето-преплавена дома и да заличи вашиот ден. 【Тенок на прилагодливи заградата овозможува да stably се вклопуваат во мали места, како што е десктоп, кујната countertop, ноќни маса, и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.