Орион Моторни Техника FWD на Предни Тркала Имајќи Адаптери Puller Сепаратор Splitter Притиснете Замена Installer Отстранување Алатка за Полнење
Свеж

Орион Моторни Техника FWD на Предни Тркала Имајќи Адаптери Puller Сепаратор Splitter Притиснете Замена Installer

DEN 2159.76

Достапно е за нарачката

23 PC СЕОПФАТЕН КОМПЛЕТ : Сè што ви треба за едноставна отстранување и вградување на тркала лежишта на предни тркала возила.Со 12 черупка адаптери, 4 ракави, со ракави плочи, тркалото центар инсталерот и повеќе, ќе се завршувањето на работни места побрзо и полесно, како никогаш досега.Се ЕЛИМИНИРА ПО УСЛУГА УСОГЛАСУВАЊЕ : нема потреба да се земе во вашето возило за усогласување по инсталацијата.Нашите комплет обезбедува сите алатки потребни за да работат со вашиот автомобил или камиони волан зглоб и кочење собрание, додека преостанатите на вашето возило.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Дизајнирани за предни тркала автомобили и мали камиони; доаѓа со премиум добро организиран ABS кутија за лесно складирање и транспорт.АНТИ- 'РЃА ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛИ : Изградени од тешки-должност кован челик со црн-оксид завршница на адаптери за максимална сила и долговечност што е отпорен на' рѓа и корозија.ОДЛИЧЕН УСЛУГАТА на КУПУВАЧИ : Ние ги извршуваат извонредни услуги на клиентите со професионална техничка поддршка.Ако не сте задоволни со овој производ или ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.