2X Кабинет Светилка Switch Гардероба Допир Прекинувачи Фиоки Отворен на Затворите Вратата
Свеж

2X Кабинет Светилка Switch Гардероба Допир Прекинувачи Фиоки Отворен на Затворите Вратата

DEN 156.00

Достапно е за нарачката

Нормално Затворени : Отворете ја вратата, прекинувачот е Затворен(Светло), затвори врата, преминот ќе биде отворена(Light Off).Тоа може да работи за Напојува од AC или DC Напојува Светилка LED Уред.Големина : 1.3"x0.9"x0.4"(33mmx23mmx10mm).Она што ќе добиете : 2x Switch 4x Завртки 4x Plalstic Капи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.