TENDLITE Црвено Светло Уред
Свеж

TENDLITE Црвено Светло Уред

DEN 4079.76

Достапно е за нарачката

TENDLITE Црвено Светло Расчисти К-100213 за преку ШАЛТЕР користење, РАЗВИЕНО и ИЗГРАДЕНА од страна на Реномирани Photonic Инженер во Калифорнија, САД, на Регистрирани објект.Прослават Болка оваа сезона со TENDLITE.Безбедно, Природен Црвено Светло Терапија.МАКСИМАЛНА СИЛА БОЛКА ЗНАЦИТЕ - Медицински Одделение Црвени LED Светло Терапија за Домашна Употреба.Се ПРЕПОРАЧУВА од СТРАНА на ВОДЕЧКИТЕ ЛЕКАРИТЕ - Дали знаете дека денес е водечки доктори, физички терапевти, тренери, и врвни спортисти се користи Tendlite да помогнат во ублажувањето на болката и олеснување на хронична и акутна болка?Нашата премиум преку ШАЛТЕР медицинскиот уред за брзо, безбедно и ефикасно ја намалува болката.Тоа никогаш не било полесно да се безбедно да се ублажи болката брзо.ИЗБЕРЕТЕ DRUG-FREE ОЛЕСНУВАЊЕ БЕЗ СИСТЕМСКИ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ - за Разлика од многу болка апчиња кои го зголемуваат ризикот од срцеви настани, крварење, бубрезите или оштетување на црниот дроб, Tendlite овозможува брза болка безбедно и ефикасно.Оптимална комбинација на Природата (светлина) и Наука работат заедно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.