Г-дин Солиден Брада средството за смекнување на косата на Мажите - Формулирани Остави во Брада Омекнувач Лосион со Сите Природни Состојки - Брада Крем за Здрава Бра?
Свеж

Г-дин Солиден Брада средството за смекнување на косата на Мажите - Формулирани Остави во Брада Омекнувач Лосион

DEN 478.80

Достапно е за нарачката

Нема Повеќе да се Подели Завршува - Не дозволувајте кршење поткопа ruggedness на вашата брада!Пченица амино киселини во брада лосион помогне да се поправа сплит завршува и засилување на раст да се намали ризикот од оштетување за време.Помага во побрзо и побрзо брада раст.Нашите брада омекнувач за мажите е супер храна за вашите лицето коса.Поздрав и Целосни Брада Раст - Conditioning Про Витамин Б5 помага да се неутрализираат дополнителните да се направи bushiest и потполност на бради полесно да се управува.Протеините во нашиот брада и мустаќи крем ви помогне да го негува и да го развива повеќето величествен брада е можно.Нашите остави во брада клима уред ќе го надополнува етерични масла и хранливи материи до фоликулите на косата.Ултра Заштитен Лосион во Брада - Silicones обезбеди топлина заштита без напуштање на косата во потрага мрсна или мерење одредување на начин обичните брада масло може.Брада relaxer за мажи moisturizes и хидрира кожата, додека обезбедување на јадеж брада олеснување.Голем плус за вашата брада и moustache грижа рутина.Најдобри Чешлање Брада Решение - Ова брада омекнувач за груба коса е безбедно за боја третирани, исправи и поинаку хемиски третирана раст, така што секој човек може да има корист од тоа.Г-дин Солиден брада остави во средството за смекнување на косата е подготвена да стане постојан дел на вашата брада чешлање рутина.Резервни Вашата Коса & Кожата - Г-дин Солиден никогаш не додава parabens или натриум хлорид неговата Брада softners, со што на вашата брада мека и нежна на вашиот тен.Ќе мора да се обидат нашиот брада scruff softner, брада balms или брада раст производи да се земе вашата брада игра на следното ниво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.