Elenest 145378 1532, Мали, Црвени
Свеж

Elenest 145378 1532, Мали, Црвени

DEN 986.40

Достапно е за нарачката

Готвач-инспириран печење комплет за деца кои се готви.Вклучува : 12 силикони мини cupcake носители, 6 дел мини cupcake фах; рерна-безбедно да 460-степен farenhite.Исто така вклучува и : 1 шлаг декоратор со 6 совети, 1 шпатула и 7-парче мерење сет.Рецепти Вклучени.За возраст од 5 и со возрасни надзор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.