Dibanyou 4 Пакет Кутија Линк Вратоврска Надолу Подлога Компатибилен со F250 F350 2015-2020 Вратоврска Надолу Cleats, го Заменува за FL3Z-99000A64-Б
Свеж

Dibanyou 4 Пакет Кутија Линк Вратоврска Надолу Подлога Компатибилен со F250 F350 2015-2020 Вратоврска Надолу

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

**Висок Квалитет Cleats : Dibanyou прави сигурни дека секој Вратоврска Надолу Подлога имале строга квалитетот тест и издржливи.Вклучува 4 Заклучување Cleats (исто така познат како Вратоврска Надолу Cleats ), која одговара на Камиони До 2015-Тековно (F150, F250, F350 & Raptor), Плочи Не Се Вклучени. **Лесен за инсталација : Тоа е лесно да се гром инсталација, излизгајте го studs во, и lock ги во место.Одговара за Отстранлив Вратоврска Надолу Подлога.Без дупчење потребно.Брз 15 минути или Помалку се Инсталира. **Безбеден и Сигурен : Овој Камион Додатоци доаѓаат со Нерѓосувачки Челик Заклучување на Собранието и групи на копчиња за кражба-отпорни cleats вклучени осигурете се дека никој нема шанса да се обиде да го украдат вашите вредности. **Специјален Материјал : Кревет вратоврска надолу е цврсти и издржливи поради Тешки-должност Пластични Домување, Црна боени Отпорен на Корозија. **Врвен Квалитет и Зедницата : Цел од Dibanyou за вистински се грижите-слободен искуство.Квалитет кој може да се Избројат, Една година Гаранција и квалитет на поддршка на корисниците.ако се Врзуваат Надолу Cleats не успеваат на вашиот модел, едноставно јавете ни се за замена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.