UOMNY Деца на Постелнината - 1 Пакет Памук Деца Pillowcase за Деца на Постелнината - 1 Пакет Опремени Креветчето Лист Стандардна Големина Расадник Постелнина Лист(Сина Дино?
Свеж

UOMNY Деца на Постелнината - 1 Пакет Памук Деца Pillowcase за Деца на Постелнината - 1 Пакет Опремени Креветчето

DEN 492.00

Достапно е за нарачката

【ГОЛЕМИНА】 : Детска Постелнина Перница Покрие големина : 13x18 инч.Расадник Постелнина Лист Големина : 52x28 инч. 【СУПЕР МЕКА ТКАЕНИНА 】 : ве Молиме да Се грижите-бесплатно, како вашето дете спие со пестициди слободни постелнина - UOMNY Постелнината се изработени од Чист Памук.Заштити бебето е деликатна кожа. 【СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН】 : Користете шарени Диносаурус, да обезбеди децата со интересни спиење време.Покрај тоа, Смешно Дете креветчето постелнина исто така, може да ги красат креветчето кревет или деца кревет.Совршен за бебе соба. 【ПЕРЕЊЕ ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ】 : прв пат ќе има и подвижна боја, Тоа е нормално, ве молиме остатокот увери; впие време е не повеќе од 30 минути, измијте со вода на температура под 30 степени; обидете се да се избегне изложување на сонце, може да се исуши на задната страна!. 【ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА】 : Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи кои се нудат на 30-дневниот гаранција за квалитет!Ако најдете нашите производи имаат квалитет проблем, едноставно јавете ни се и ние ќе го решите вашиот проблем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.