АЛАТКА Планината Адаптерот Приклучете го Држачот компатибилен со Милвоки.со М12 М 12v алатки
Свеж

АЛАТКА Планината Адаптерот Приклучете го Држачот компатибилен со Милвоки.со М12 М 12v алатки

DEN 118.80

Достапно е за нарачката

Компатибилен со Милвоки.со М12 TOOLS.Светлината fricton има алатка во место. 3 D Испечатени во Тексас.Планината да ѕидови & под клупи за да се задржи нередот исклучување на вашата работна површина.Алатка НЕ се вклучени.Се продаваат поединечно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.