GEMEM Дрвени Алкохол Провира Играчки Фината Моторика Вештини Играчки за 3 години Образовни и Учење Montessori Деца Патување Играчка 1 Јагода и 1 Куче
Свеж

GEMEM Дрвени Алкохол Провира Играчки Фината Моторика Вештини Играчки за 3 години Образовни и Учење Montessori

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Мазна Површина и Лесни Алкохол играчки : Овошје и животински алкохол играчка за години со мазна површина која е безбедно за вашите деца да се одржи.Тоа е лесен и вашето бебе може лесно да го држат додека тие се за шиење тоа.Тоа исто така се вклопуваат во раката на вашите Деца.Montessori Активност за Деца : во Потрага за совршен подарок што можете да му дадете на вашето бебе?Не гледам повеќе, бидејќи може да им даде на овие чипка играчки.Овие играчки може да помогне со своите фината моторика развој и тоа може да им помогне да ги подобрат своите рака-око координација премногу.Одличен Автомобил и Авион Загатка Патување Игри : Вашите деца, исто така може да се игра со овие играчки додека во автомобил, авион, ресторани, па дури и во училиште.Тоа ќе ги задржи зафатен, за неколку часа и да се подобри нивната имагинација, како додека тие се игра.Забава Алкохол Играчки Сет : Ова животно и овошје алкохол играчки за деца сет карактеристики 13 и 14 мазна дупки кои обезбедуваат деца со уште повеќе креативни игра можности.Децата може да се заврши за шиење играчка или креирате сопствени дизајни со 2 теми.СОВЕТИ : Тоа е, не се мие, ве молиме користете ја избришат да се исчисти и да се направи тоа да се исуши.Издржливи дрво и не-токсични насликани.Рана-учење играчка која поттикнува на фината моторика вештини, рака-око за координација, и решавање на проблеми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.