MOOG K100353 Усогласување Рициново/Camber Комплет, 1 Пакет
Свеж

MOOG K100353 Усогласување Рициново/Camber Комплет, 1 Пакет

DEN 621.60

Достапно е за нарачката

Може да донесе возила во фабричка спецификација.Може да се реши прекумерна гуми носат и управувачки проблеми.Shims и bushings обезбеди прецизни camber, рициново и пети корекција.Вклучува и докажан дизајн и инженеринг услуги.Кам завртки и прилагодливи топката зглобовите обезбеди усогласување за не-прилагодлив возила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.