ОЕМ АЛАТКИ 27213 Господар Тркала Центар & Имајќи Смена & Инсталерот за Полнење, Назад & Предните Тркала Имајќи Puller Комплет, Назад & Предните Тркала Центар Puller, Лесна за У
Свеж

ОЕМ АЛАТКИ 27213 Господар Тркала Центар & Имајќи Смена & Инсталерот за Полнење, Назад & Предните Тркала Имајќи

DEN 7680.00

Достапно е за нарачката

НЕМА ПРОДАВНИЦА ПРИТИСНЕТЕ ПОТРЕБНО е : да се Отстрани потребата од продавница, притиснете со нашите тркала центар имајќи притиснете алатка; Заштедите време отстранување дури и запленети-up тркала центар и имајќи собранија; Нашите имајќи притиснете комплет овозможува механика да се инсталира на тркалото на лежишта, без продавница, притиснете.ЗА ПРО И DIY МЕХАНИКА : Ова тркала имајќи puller/installer-от е само еден алатки за сервисирање на предните и задните тркала центри и лого на германски автомобили; Инсталирате тркала центри и лежишта на повеќето возила лесно со нашите тркала имајќи притиснете за полнење.ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ ИМАЈЌИ АЛАТКА : Нема потреба да се отстрани кочење собранието или зглоб да се отстрани/инсталирање на јадро и имајќи; Нашиот центар puller алатка отстранува/инсталира центри безбедно од зглоб; Тркало имајќи отстранување комплет отстранува потребата за усогласување по употребата.РАЗЛИЧНИ АДАПТЕРИ : Услуга за вашите возила лесно со нашите задни и предни тркала имајќи отстранување полнење; Ова тркала имајќи отстранување алатка карактеристики на сите адаптери потребни за да се услуга бројот на странските и домашните возила—BMW, Порше, "ФОЛКСВАГЕН", и повеќе.ИЗДРЖЛИВИ ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈА : Нашата задни и предни тркала имајќи адаптер за полнење е челик дизајн држи до вртежен момент потребен да се отстрани центри и лежишта; воланот имајќи алатка отстранува центри и лежишта, без да се оштети вашето возило делови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.