AMOUR INFINI Божиќ Партија Престилка | 27.5 x 33 инчи | Природен Памук | Празник Престилка за Жените, Печење | Погодно Џебови и Прилагодливи Рака на Вратот и Половината Врски
Свеж

AMOUR INFINI Божиќ Партија Престилка | 27.5 x 33 инчи | Природен Памук | Празник Престилка за Жените, Печење

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

100% ПАМУК : Направен од 100% Чиста и Природна Biodegradable Памук Платно.Овие се супериорен квалитет од најпопуларните брендови.Направен во AMOUR INFINI своја фабрика во Индија користење OEKO-TEX Сертифицирани материјали обезбедување тоа надминува највисок стандард на тестирање.ГОЛЕМИНА и КАРАКТЕРИСТИКИ : Дарежлив Големина на 27.5" широк и 33" долго одговара на повеќето мажи и жени лесно со подвижните вратот врски и екстра долг половината врски на 75 cm секоја од двете страни (75 cm).Џеб димензии од 12 х 8 Инчи поделени во центар, ви Дава посебен простор за Мобилни телефони и други предмети, како рецепт картички, леќата пакети, месо термометар, лаптоп, пенкало и сл.КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН : На елегантен дизајн се испечатени на мека памучна платно користење на еко-пријателски бои за печатење со нео пигмент бои за да liven до вашата кујна секој ден.Овој дизајн е Рака Подготвени од страна на нашите уметници и трансформира од нив да Дигитални медиуми за печатење, уникатен метод за да имате класичен дизајн се чувствуваат.Постојат повеќе координирани производи достапни во овој ист дизајн од куќата на AMOUR INFINI да ги красат на вашиот начин на живот кујна.НАЈЛЕСЕН НЕГА : Лесен за одржување, овие трајни платно памук може да биде машина за мијат повеќе пати во ладна вода, без нивната Боја / Дизајн исчезнат.Железо нив, ако треба свежи изглед.Ако не сте задоволни со набавка, Без прашања праша за враќање на парите или замена, во Рок од 30 Дена!.УПОТРЕБА : 100% гарантирано да живеат до вашите очекувања.Овој убаво спакуван престилка е совршена, како housewarming подароци, одмор подарок и внимателен подарок за вашата сопруга и мајка која revels во печење и готвење.Носат со стил кога ќе се направи машина за миење садови, работа во градината, па дури и кога капење вашите миленици .Им даде подарок на целта и стил.Ние, исто така, нудат повеќе комбо и вредност пакети кои се идеални за kinki.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.