Bonarty Сапун Крем Кригла Сад & Четка за Бричење Стојат Држачот за Мажи Отстранување на Влакна
Свеж

Bonarty Сапун Крем Кригла Сад & Четка за Бричење Стојат Држачот за Мажи Отстранување на Влакна

DEN 311.52

Достапно е за нарачката

Модерен, погоден за сите видови на соба стил, соодветен за да ги купите, како подарок.Направен од висок квалитет на акрил, трајни доволно за вашата секојдневна употреба.Мали димензии и лесен во тежина, погодно за дома и патување.Тоа е најдобар помошник за да ги организирате вашите бричење алатки, повеќе простор за заштеда на простор.Неговата површина е мазна, ви дава луксузен квалитет чувство, лесен за чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.