АЛФА МОТО Тркала Имајќи Puller Смена и Installer Алатка Колекции Отстранување и Инсталирате на Тркалото на Лежишта Работи за Харли Дејвидсон 2000 и До Видео Демо
Свеж

АЛФА МОТО Тркала Имајќи Puller Смена и Installer Алатка Колекции Отстранување и Инсталирате на Тркалото на Лежишта

DEN 1643.28

Достапно е за нарачката

Воланот алатка комплет вклучува она што ви е потребно за непречено имајќи отстранување или инсталирање.Комплет вклучува : монтери : 3/4 инчи и 25мм, главното тело puller, проширувач dowel, три removers и бакар миење, инсталерот поддршка плоча, и потребните ореви и завртки.Дизајниран да се отстрани и да ја инсталирате 3/4 инчи, 25мм затворен тип тркала лежишта од 2000 година и нагоре без да му наштети на вашиот тркала.Овозможува лесен за инсталација и отстранување на затворен тркала лежишта со стандардни клучеви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.