Ikee Дизајн Големи Прилагодливи Дрвени Десктоп Организаторот за Канцелариски Материјали, со можност да биде продолжен за Складирање Полица Рек Книга Полица, Прошир?
Свеж

Ikee Дизајн Големи Прилагодливи Дрвени Десктоп Организаторот за Канцелариски Материјали, со можност да биде

DEN 1175.76

Достапно е за нарачката

ДРВЕНИ БИРО за СКЛАДИРАЊЕ - Ова десктоп bookcase е направен од лесен дрво.ГОЛЕМ ДЕСКТОП ОРГАНИЗАТОР - се состои од два одделни случаи.Може да се прилагоди на должината и поставување на случаи за повеќе функционира според вашата потреба или повлече поблиску случаи да се зачува простор.ДЕСКТОП ОРГАНИЗАТОР - Идеален за чување на канцелариски материјали, рачно се одржи електронски уред, книги, датотеки, букви, и лични предмети.МАТЕРИЈАЛ & SIZE - Дрво, Вкупниот : 17.3"W x 7.4"D x 12"H. Додатоци НЕ се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.