Најк Глам Забивање Песна Панталони Млади Девојки
Свеж

Најк Глам Забивање Песна Панталони Млади Девојки

DEN 1439.76

Достапно е за нарачката

100% Полиестер.Drawstring затворање.Заострените нозете нека ви покаже исклучите вашиот удари.Еластична во половината и манжетни дозволи за удобно се вклопуваат.Странични џебови нудат простор за мали essentials.Корселе со drawcord испорачува elf-прилагодување одговара. 100% полиестер.Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.