Портер Кабел 333/334 Сандер Велкро 5 Поддршка Подлога (5 Дупки) # 876691
Свеж

Портер Кабел 333/334 Сандер Велкро 5 Поддршка Подлога (5 Дупки) 876691

DEN 688.08

Достапно е за нарачката

Вистински, ОЕМ Портер Кабел Замена Дел.Портер Кабел замена подлога, дел број 876691. Компатибилен со : 333 K, 333 K, 333 K, 333, 333, 333, 333, 333, 333, 333, 333, 333, 333, 333, 333, 333, 333, 333. Мерки околу 4.75 X 4.75 X 0.38 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.