Tekonsha 3021-Стр Кочница Контрола Жици Адаптер за Dodge и RAM меморија
Свеж

Tekonsha 3021-Стр Кочница Контрола Жици Адаптер за Dodge и RAM меморија

DEN 603.60

Достапно е за нарачката

Возилото специфични кочница за контрола на жици се подигнат.За кочница контроли со жици порта изграден во задниот дел на единицата.Приклучете го кочница контрола крајот на жици се подигнат во задниот дел на кочница и контрола на возила на крајот во возилото порта.Кочница контроли со 2-приклучок стил на жици се подигнат се идентификува со Plug and Play лого.Димензии : 3.9375" L x 2" W x 6.5625" H (Превозот Димензии).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.