6 Кутии Помине Уметност Декорација Rhinestones 3D Помине Метали Кристал Блеска Помине Шарм Накит за Ноктите Дизајни на Нокти Камења Studs Монистра Помине Уметност Материја?
Свеж

6 Кутии Помине Уметност Декорација Rhinestones 3D Помине Метали Кристал Блеска Помине Шарм Накит за Ноктите

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

6 кутии мешани помине уметност rhinestones, тие се совршени за вашата декорација на ноктите, овие нокти камења се направи вашите нокти изгледа домот и посебни.Ноктите Дијамант направени од добар квалитет смола, овие помине накит функција убаво форми и убави аспекти за сечење, добро за деликатна помине уметност декорација.Ноктите кристал лесно може да се применат за да се природни или вештачки нокти, овие рамен дното rhinestones се погодни за DIY декорација, нокти и manicurist техничари.Мешање форми, големини и бои од монистра ќе ги задоволи сите ваши избори за помине уметност, погоден за домашна употреба и ноктите салони.Ако имате било какви прашања во врска со купувањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.