SKILSAW 95104L Кружни пили Замена Кабелот Собрание
Свеж

SKILSAW 95104L Кружни пили Замена Кабелот Собрание

DEN 479.52

Достапно е за нарачката

120-Volt кабелот собранието.Вистински SKILSAW замена на делови.Тешки мерач за сила.Замена на кабелот за напојување за SKILSAW црв вози модели SPT77 W, SPT77 WM, SPT77 WML, SPT78 W, SPT70 WM, SPT78 MMC, SPT70 V, SPT55 и HD77-02.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.