FULAIERGD 60ML Бебе Птица Папагал Хранење Цевки, Течни Медицина Фидер Push-Цевка домашно Милениче Мачка Куче Храни Медицина со 2 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, Метални Хран?
Свеж

FULAIERGD 60ML Бебе Птица Папагал Хранење Цевки, Течни Медицина Фидер Push-Цевка домашно Милениче Мачка Куче

DEN 285.36

Достапно е за нарачката

Пакет се вклучени : 1 Pc 60 ml Хранење Цевки ; 4 Парчиња силиконски цевки; 2 Парчиња од нерѓосувачки челик, метални лажици;.Материјал : ПП пластични Цевки за Хранење, клипот е лесно да се отстрани.Мала тежина, едноставна структура, лесно да се исчисти, не е лесно да се скрши.Уникатен дизајн : храна одделение силиконски цевка за хранење, предниот дел на цревото е тркалезна без инцизија, и водата доаѓа од страна, кој нема да им наштети на грлото на младите птици и да се избегне задушување кога миленици јадат.Тоа е, главно, се користат да се хранат папагали и други млади птици во текот на анаеробни период, или да се хранат течни медицина и храна за болните птици.Прецизна скала дизајн може да и контрола на количеството на млеко, течни медицина и храна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.