45 Пакет - Злато Торта Одбор Картон 8 инчен 10 инчен и 12 инчен Торта Одбори, 15 од Секоја Големина, Грција Доказ Круг Торта База Злато,
Свеж

45 Пакет - Злато Торта Одбор Картон 8 инчен 10 инчен и 12 инчен Торта Одбори, 15 од Секоја Големина, Грција

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

СЕТ НА 45 - Мешани златна картон Торта Одбори Торта Кругови кои се користат за креирање професионални тесто готвач Ниво Колачи.Луѓето плаќаат стотици долари на фенси колачи како овие.Можете да се забавувате правејќи ги себе и оставајќи им силен впечаток на вашите пријатели и семејство.ЦЕЛОСНО РАСПОЛОЖЛИВИОТ Торта Одбори, РЕЦИКЛИРА, благодарение на висок степен на хартија картон што се користат.Ова е претпочитаниот материјал кој се користи од страна на ујп тесто експерти.Ништо не ги мие подоцна.Едноставно се фрли овие во рециклирање на отпадоци по употребата.Замрзнувач Безбедно Оваа торта кругови можат да го издржат ниска температура апликации и е безбедно за ладилник за складирање.ОВИЕ Торта Влошки се ЗДРАВ, МОЖЕ да се ОДРЖИ МНОГУ НА телесната ТЕЖИНА за фенси, мрзнување ладен групи со фенси орнаментика.Овие се изработени со не-токсични картон без груби хемикалии или додатоци.Соодветен за употреба со подготовка на храна.Голема вредност пакет на мешавина на тркалезна торта одбори 8 инчен 10 инчен и 12 инчен злато торта одбор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.