Шетач сигурносен Појас Crossbar Покрие 6 Слоеви од Памук Предиво Мека Симпатична Автомобил Модел Седиште Рака Покрие Рамо Подлога Розови Облаци(Розови облаци)
Свеж

Шетач сигурносен Појас Crossbar Покрие 6 Слоеви од Памук Предиво Мека Симпатична Автомобил Модел Седиште Рака

DEN 232.56

Достапно е за нарачката

Анти Лизга Функција : сигурносен појас покрие спречува лизгање и обезбедува ефикасно безбедност, без разлика дали во автомобил или шетач, лесно може да се инсталира на шетач.Повеќе snap fastener дизајн, појас, лесно може да се залепи за шетач сигурносен појас или crossbar, погодна за мајките и бебињата да патуваат.Мека Памучна Предиво : Усвојува високо квалитетни памук предиво ткаенина, безбедно и еко пријателски, мека и кожата пријателски, носат отпорен и издржлив, лесен за чистење и еднократно.Прекрасна Појава : Симпатична облак шема, светла боја, целокупната изгледа таписерии и деликатна, убава и практична, да се привлечат внимание, да врши усогласувања со боја на шетач.Големина : Шетач Краток Рака : Прибл. 19 x 13.5 cm / 7.5 x 5.3 во.Цицање Појас : Прибл. 36 x 16.5 cm / 14.2 x 6.5 во.Мулти Цел : дополнително да се инсталира на колички и седишта, тоа исто така може да биде фиксиран на пелена торба или ранец за да се намали товарот на рамениците.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.