Hypeety Птичји Кафез Автоматско Вода За Пиење Фидер Шише Папагал Хрчак Глувци Стаорец Gerbils Вода Фидер Сад
Свеж

Hypeety Птичји Кафез Автоматско Вода За Пиење Фидер Шише Папагал Хрчак Глувци Стаорец Gerbils Вода Фидер Сад

DEN 58.32

Достапно е за нарачката

Кафез внесувач, виси во кафез да ја одржуваме чиста, тоа е погодно за раса aquatics.Како внесувач, автоматско хранење, може да го намали обемот на работа на секојдневно хранење, лесно за одгледување.Еко-Пријателски, лесен за употреба птица автоматски фидер, безбедни за птица да го користите, апсолутно немаат непријатен мирис.Лесно да се носат и совршен за активности на отворено и патување,бидете сигурни дека вашиот симпатична миленичиња имаат многу вода или храна.Автоматско милениче внесувач, храна остатоци и измет може да се спречи внесување на вода, да ги задржи на вода чиста, ефективна превенција од пиење нечиста вода и болни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.