uxcell 10 Компјутери Воздух Пневматски 4mm да 4mm Директно им Помогнам во Конектори Брз Фитинзи
Свеж

uxcell 10 Компјутери Воздух Пневматски 4mm да 4mm Директно им Помогнам во Конектори Брз Фитинзи

DEN 333.60

Достапно е за нарачката

Име на производ : Брзо Монтирање;Модел : JPU-4. Дизајн : Прав, 2 Начини;Конектор Тип : 4mm да 4mm.Материјал : Пластика;Големина на (Приближно) : 32.5 x 11mm / 1.28" x 0.4" (L*D).Боја : Црна;Тежина : 41g.Пакет Содржина : 10 x Пневматски Брзо Монтирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.