REOLINK 5MP 8CH Home Security Камера Систем, 4pcs Жичен 5MP Отворено Рое IP Камери, 4K 8CH NVR со 2TB HDD за 24-7 Снимањето, RLK8-520D4-5MP
Свеж

REOLINK 5MP 8CH Home Security Камера Систем, 4pcs Жичен 5MP Отворено Рое IP Камери, 4K 8CH NVR со 2TB HDD за

DEN 9599.76

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .СПРЕЧУВАЊЕ на КРИМИНАЛ ОД ДЕТАЛИ : Фати потенцијал криминал никогаш не била толку полесно со супериорен 5 MP HD.Со напредни ИНФРАЦРВЕНАТА светлина, можете да видите до 100ft во темнината, помага да се заштити вашиот имот и сакани, дури и во текот на ноќта.PLUG & PLAY : Со се што е потребно, системот може да биде лесно да се инсталира дури и од вас самите.Само кука сите камери со NVR и можете да уживате во вашите целиот нов систем за безбедност и дење и ноќе.СИГУРЕН ДВИЖЕЊЕ АЛАРМИРАЊЕ : Нема потреба да се грижите за лажен аларм предизвикани од паѓање лисја, мавтајќи гранки и грешки.Сега можете да имате гроздови на прилагодувања за да целосно контрола на движење откривање, правење на вашиот систем се разбере подобро.СЛУШНЕТЕ ГИ ДОКАЗИТЕ : Слушам секој детал од вашата околина и бидете сигурни дека се што е под ваша контрола.Со вграден микрофон на камери, вие нема да пропуштите било сомнителни бучава или разговор кога кризата се јавува со само еден клик за да го вклучите функцијата.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН НАБАВКА : Потребна помош?Reolink дава 2-годишно ограничена гаранција и животниот век техничка поддршка.Се чувствуваат слободни да не контактирате преку e-mail и Порака за кое време сакате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.