Под Биро Фиока за Складирање Организатор Скриени самолепливи Канцеларија Организација Пластични Фиоки за Складирање Мала Десктоп Простор за Заштеда на енергија ?
Свеж

Под Биро Фиока за Складирање Организатор Скриени самолепливи Канцеларија Организација Пластични Фиоки за Складирање

DEN 671.76

Достапно е за нарачката

????【2 Пакет Лепило Под Биро Фиока】VIVCIN фиока организаторите сет содржи 1 голема големина (12.72 x 11.14 x2.24 инчи) и 1 мала големина (8.86 x 6.42 x2.09 инчен).Нема дупчење простор-saver дизајн.Обезбеди 10 висок квалитет не-трага pasting дека има цврсти товарот перформанси и не ја оштетува desktop (2 од нив се резервни). ⛰️【Големи Под Биро Фиока Слајд Од】Е слободен десктоп со премногу работи?Како да се организира канцелариски материјали лесно?Голем фиока содржи често се и ретко користат области.Лесно можете да отворите до местото мала канцеларија материјали во кои се користат области, како што се пенкала, моливи, слушалки итн.И да се стави на други канцелариски материјали во ретко се користи области, како што се i Pad, А4, датотеките, итн. ????【Мали Под Маса за Складирање се Повлече】малата фиока усвојува иновативен ротари структура да ги собереш предмети брзо.Кога ќе се повлече од фиока непречено и целосно да, тоа ќе биде исправена носителот која лесно да се отстрани целосно.И можете да поставите мали канцелариски материјали, како што се одборот гуми, staplers, ножици, пенкала, далечински управувач, итн. ????【Канцеларија Под Биро Фиока Организаторите】На фиока лента може да биде скриен на дното на десктоп, земајќи ги нема простор и се крие толку добро што ќе едвај го забележи тоа.Чиста десктоп простор ќе го замени неуредна десктоп.Погоден за канцеларија, ученичкиот дом, училиште, дома, во Кујната. ????【Трајни Под Биро Полица】На биро организатор фиока е направен од издржлива пластика и надгради pasting за долготрајна употреба.И покрај ова, ние се уште нудат 100% гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања за овој производ, Нашиот продажен тим ќе бидеме среќни да ви помогне да ги решите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.