СП Бел-Уметност Sterileware Стерилни Примероци Лажичка; 125ml (4oz), Црвена, Пластика, Поединечно Завиткани (Пакување од 100) (H36904-2004)
Свеж

СП Бел-Уметност Sterileware Стерилни Примероци Лажичка; 125ml (4oz), Црвена, Пластика, Поединечно Завиткани

DEN 142.56

Достапно е за нарачката

Кога е поставен на рамна површина тие да останат исправени; може да се користи како мерење чамци. 4 мл сад мерки 9.4 x 5.1 x 3.3 cm H (3 11/16 x 2 x 1 5/16"); 22.1 cm вкупна должина (8 11/16").Светла црвена боја, се намалува шансата за заштита од гребење случајно остави зад примерок; може да послужи како код за да се избегне вкрстена контаминација и да се обезбеди спротивставени позадина за светло обоени примероци.Направени се од квалитетен материјал; Поединечно запечатени и sterilized во полиетиленска кеса подготвени за еднократна употреба и депонирање.Многу печат за точни многу следење; превезува со Сертификат за Обработка за Стерилизација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.