30ml Стерилен Шприц со Луер Заклучи Совет - 50 Шприцеви со БХ Резерви (Без Игла) Поединечно Запечатени
Свеж

30ml Стерилен Шприц со Луер Заклучи Совет - 50 Шприцеви со БХ Резерви (Без Игла) Поединечно Запечатени

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Луер Заклучи Стерилни Шприцеви индивидуално се запечатени со вкупно 50 шприцеви по кутија. 30 ML Големина - Поединечно Запечатени.ШПРИЦ САМО - Овие шприцеви се со луер Заклучи совет - *Без игли се вклучени*.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.