Амазон Основите Тешки Складирање Поднесување Кутија со Лифт-Оф Капак - Пакет од 12, Писмо / Правни Големина
Свеж

Амазон Основите Тешки Складирање Поднесување Кутија со Лифт-Оф Капак - Пакет од 12, Писмо / Правни Големина

DEN 857.76

Достапно е за нарачката

12 писмо/legal-големина тешки-должност и картонски кутии за складирање или поднесување; бела боја за лесно етикетирање.Направени од Б-flute картонот; номинална 32 ЕКТ; 850 фунти редење сила; двојно ѕидови дното; тројно ѕидови завршува. 2 страна рачки за лесна за носење; кутии може да се состави без пакување лента; расклопна и еднократно.Лифт-оф капак interlocks во рачка; 12 капаци вклучени (капак доаѓа прикачена на кутија; да бидат растргнати/намали за собранието).Мерки 16.2 од 12.5 од 10.5 инчи (Dxšxv); поддржан од страна на Основите 1-година ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.