Косата Clippers за Мажите, Cordless Батерија Професионални Коса Тример Нула Gapped Т-Сечилото Тример Edgers Clippers Електрични Брада Тример Хлапак Коса за Сечење Комплет со LED Диспл
Свеж

Косата Clippers за Мажите, Cordless Батерија Професионални Коса Тример Нула Gapped Т-Сечилото Тример Edgers

DEN 551.76

Достапно е за нарачката

【Надградба на Професионалните Тример】Опремени со 4 видови на водич чешли (1.5 мм, 3мм, 6mm, 9mm) на различни должина, Погоден за вас да се намали различни стилови на косата.Т-сечилото clipper е мазна за да го користите, Без коса е залепена, без гребнатини на кожата. 【Иновативни Мода Фризура】Сите коса и брада стил можат да бидат откриени од оваа надградба ножици.Само еден електрични clipper може да се направи сите ваши фризура дизајн.Косата и мечка може да се кастри брзо и лесно да се дома. 【LED Дисплеј & USB Полнење】На електрична clipper е опремена со LED екранот, кои може да се следи останатите моќ во било кое време.Можете да уживате континуирано до 200 минути на кроење по 2 часа USB брзо се наплаќа, совршен за вашата cordless употреба. 【Лесен за Употреба】T нож коса тример со едно-копче дизајн поедноставува работата.Совршен за вас да го користите дома или на службено патување.Удобно влијаеше метална рачка за лесно ракување и направете ја вашата авто-фризура побезбедно и поудобно. 【ГАРАНЦИЈА】30 дена за враќање на пари или размена на гаранција, 12 месеци гаранција со професионални услуги на клиентите тим да обезбеди пријателски и брзо поддршка.Ве молиме слободно контактирајте со нас, ако чувствувате било кој проблем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.