Селски Дрвени Канцеларија Биро Организатор 5 Купето со 2 Фиока &Контра Дома Биро Tabletop Десктоп Mail Багажник ,простор за Пенкала Тетратки Папки Моливи и Канцелариски М?
Свеж

Селски Дрвени Канцеларија Биро Организатор 5 Купето со 2 Фиока &Контра Дома Биро Tabletop Десктоп Mail Багажник

DEN 911.76

Достапно е за нарачката

Еден софистициран фиока за складирање кутија погоден за дом или канцеларија : доволно простор за складирање го прави објави-тоа имајте на ум, врзивно средство, маркер, highlighter, пенкало, молив, мастило, ножици, гумичка, датотека папка, notepad, хартија клип и Идеален за други канцелариски материјали.за други канцелариски материјали.Практична Силна Здрав : Дали треба да ги организирате работите дома, кујната или училиште, оваа рустикални потресени дрвена кутија за складирање caddy можат да ги задоволат вашите потреби.Тоа е во согласност со со farmhouse стил.Тоа не само што може да ги организирате вашите дневни потреби, но, исто така, му се восхитуваат неговата ретро изглед.Голем Целокупниот Простор:да Има доволно простор да се одржи букви и разумно големина тетратки и хартија, преголеми коверти и многу други апарати за домаќинство или канцелариски материјали.Мултифункционален употреба : може да се користи за чување на канцелариски материјали во канцеларии и училишта, може да се користи за чување на домаќинството како далечински контроли дома, може да се користи за чување на накит, или може да се користи за чување на леќата шишиња и други кујна резерви во кујната.Се користи за washstands или бања countertops, облекување маси, па дури и фиоките.Инспириран од професионална шминка уметници, да ги задржи на кармини, ѓердани, прстени, обетки, фондации, веѓа моливи, mascaras, око сенки и други производи чисто и уредно, и да ги заштитат вашата козметика и накит.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.