ORIBUKI Фидер Кафез Чаши Виси Пилешко Чаши Вода Милениче Сад со Куки Зајакот Храна Сад за Кафези Пластични Хранење & Наводнување Материјали за Гулаб Живина Петли Gamefowl P
Свеж

ORIBUKI Фидер Кафез Чаши Виси Пилешко Чаши Вода Милениче Сад со Куки Зајакот Храна Сад за Кафези Пластични Хранење

DEN 374.40

Достапно е за нарачката

【Пакет】20 Компјутери виси се хранат чаши. 【Висок Квалитет】материјал на оваа кокошка/гулаб фидер чаши се еколошки и пластика, без мирис, носат-отпор,издржливи.Рабовите на домашно милениче сад се мазни без burrs.Многу безбедно за вашите птици, живина,зајакот. 【Лесно да се Инсталира】грбот на птичји кафез чаши имаат куки , Лесно да се откажам од кафез. 【User-friendly】Тоа може да се користи не само како фидер јадења, но, исто така, како кафез чаши вода.и лесно да се чисти. 【Широка Примена】пилешко фидер сад, исто така може да се користат да се хранат гулаби,хрчак,dove, папагали, cockatiel, conures, канарските, мали животни, finches ,doves, budgies.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.