PNY Мулти-Слот USB & Флеш Картичка Читач (P-UBSDRDR21K-RF)
Свеж

PNY Мулти-Слот USB & Флеш Картичка Читач (P-UBSDRDR21K-RF)

DEN 383.52

Достапно е за нарачката

PNY Мулти Слот за Картичка Читателот овозможува брза пренос на податоци на компјутери и лаптопи.Пренос на брзини до 480 MB/s.Четири слотови нудат компатибилност со SD, micro SD, MMC и MS/PRO Duo.Три слотови поддршка USB 2.0 флеш дискови и USB напојува уреди.USB напојува : без надворешна сила или батерија што е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.