High Speed Челик Вежба Малку Фирма Деликатна Цврстина Допрете Вежба Малку 6.35 mm, Внатрешен Чип Отстранување 5 Големини(High Speed Челик 4341 Злато М4 Еден)
Свеж

High Speed Челик Вежба Малку Фирма Деликатна Цврстина Допрете Вежба Малку 6.35 mm, Внатрешен Чип Отстранување

DEN 564.00

Достапно е за нарачката

Нежен и практични, висока цврстина, цврста и силна.Рака допрете го вежба малку е изработени од high speed челик,трајни и има долг животен век.На вежба интегриран со функцијата на внатрешна чип отстранување.Со 15mm достапни должина,на вежба малку е погодна за многу работи.Ние обезбедува 5 различни видови на допрете го вежба малку да ги задоволи различните потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.