ZOSI 16CH 4K Рое Home Security Камера Систем со Аудио,8MP 16CH H. 265+ NVR со 3TB HDD,8pcs 4K 8MP Отворен и Затворен Рое IP Камери,Боја, Ноќ Визија,Човечки Откривање,Паметни Светло за Аларм,24/7 Сни?
Свеж

ZOSI 16CH 4K Рое Home Security Камера Систем со Аудио,8MP 16CH H. 265+ NVR со 3TB HDD,8pcs 4K 8MP Отворен и

DEN 1572.00

Достапно е за нарачката

【4 K 8.0 ПРАТЕНИК Ултра Висока Дефиниција и Боја Визија Ноќ】Четири пати поголема резолуција од 1080 P.Оваа Ултра HD 4 K CMOS Слика Сензор овозможува камерата да го фати повеќе светлина, која ја подобрува бојата,контрастот,и слабо светло перформанси.Во 4 K резолуција.Рекорд сè со поостри детали со висок Пиксели смета и да биде во можност да дигитално да зумирате во далеку објекти, без губење на било квалитет. 【16 CH 4 K Проширување со камера систем】Ова е 16 Channel 8 MP Рое NVR, Тоа ви дава флексибилност да се прошири дополнителни камери.Можете да додадете повеќе (само ZOSI) 8pcs 8 MP,5 MP или 2 MP РОЕ Куршум или купола камери. 【Стабилна Plug and Play Рое Систем】едноставна Рое врската го прават тоа полесно да се постават и да ја инсталирате на вашиот home security камера систем.За разлика од видео надзор DVR систем, видео записи од IP камера систем не ќе бидат деградирани или се уништени со кабли.Дигиталниот сигнал ќе се задржи реалниот 8mp high definition слика преку етернет кабли. 【Далечински Пристап & Човечкото Движење Откривање & Smart Светло за Аларм】Бесплатен стан за live view & Репродукција на Мобилен Телефон со Wi-Fi насекаде и во секое време.Оваа камера е сигнализација и е подготвен да реагира на секоја потенцијална опасност преку smart светло за аларм систем - предизвикани од човечкото движење настани или контролирана рачно да се задржи проблеми далеку. 【Постојан 24/7 Снимање со 3 TB Хард Диск】– Изградена во 3 TB Безбедност Одделение Хард Диск,корисниците се обезбеди сигурен 24/7 снимање.Поддршка ултра-долго континуирано снимање и копија со USB.NVR може да се постави автоматски да ги замени најстарите внатрешно чуваат снимките или можете да префрлувате оние видео датотеки преку USB на memory stick или надворешен Хард Диск.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.