yotijar Преносни Черепот на Главата Сапун Првенство Бричење Пенливата Сад за Машки Лицето за Нега,Лесен Стил 01
Свеж

yotijar Преносни Черепот на Главата Сапун Првенство Бричење Пенливата Сад за Машки Лицето за Нега,Лесен Стил

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

партнер за бричење, се користи за да се инсталира бричење крем/сапун/четка, корисни за вашата брада чистење.Трансформира бричење сапун во богата, крем пенливата со whisking малку од тоа со четка за бричење (не е вклучен) во овој сад.супер голем капацитет, може да се спречи сапун од одлевање надвор кога мешајќи.Черепот на Главата Шема Сапун Кригла Бричење Сад за Мажите, Лицето за Нега.Материјал : Смола,Нерѓосувачки Челик,Големина : прибл.7.8x7.1cm/3x2.8 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.