TOMSIN 8 во 1 Магнетни Метал Замена Thumbsticks Аналогни Joysticks & T8 Крстот Screwdrivers Поправка Комплет за Xbox Една S/Елита, PS4 Контролер
Свеж

TOMSIN 8 во 1 Магнетни Метал Замена Thumbsticks Аналогни Joysticks & T8 Крстот Screwdrivers Поправка Комплет

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

8 во 1 комплет Xbox Елита Безжичен контролер замена thumbsticks.Компатибилен Модел : Xbox Елита Безжичен Контролер, Xbox Еден Контролер, PS4 Контролер, Xbox Една S Контролер.Сите joysticks се magnetically пренослив и се индивидуализира прави контрола страшни за било која игра.Тие се прилагодливи џојстик должина и буквално сите на кои треба да акции со секој контролер.За замена на вашиот Xbox Елита Безжичен Контролер thumbsticks.Исто така, ги користат овие копчиња како mods.Лесно да се Замени : Префрлате од шефовите на thumbsticks за кој ви се допаѓа најдобро без да се земе на контролорот назад освен, раководителите се држи назад како магнети и се многу цврсти и не ќе падне, освен ако не се стави некои притисок да се повлече од нив.На T8 шрафцигер е за Xbox еден контролер, крстот шрафцигер е за PS4 контролер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.