WISPAUSU Господар Тркала Лого и Центар Смена Installer, 27213 Имајќи Отстранување од Вретено/Домување, Назад/Предните Тркала Имајќи Puller, Назад/Предните Тркала Центар Puller Алат?
Свеж

WISPAUSU Господар Тркала Лого и Центар Смена Installer, 27213 Имајќи Отстранување од Вретено/Домување, Назад/Предните

DEN 1751.76

Достапно е за нарачката

Зошто Треба Еднакво на 27213, роден и за отстранување и вградување на тркала лого и центар.Со оваа алатка за полнење, вие не само што може да се отстрани тркала центар и инсталирате центар во вашиот вретено/домување лесно, но, исто така, отстранување на тркалото на лежишта од вретено или лого домување, инсталирање на нови внатрешниот или надворешниот тркала лежишта. 5 алатки во 1 комплет!.Заштедите Време и Напор-Дури и без чекан/работилница притиснете, тоа ќе го направи вашиот тркала центар и имајќи инсталацијата отстранување работни места бриз.Професионална алатка за полнење зачувате вашето драгоцено време.Не доаѓа со упатства за тоа како да го користите, ве молиме користете го по гледањето на другите поврзани видео на линија.Широк Апликации Доаѓа со многу адаптери, компатибилен со Bmw/Бенц/Порше/ "ФОЛКСВАГЕН" и повеќето домашни/Азија/Европски возила, се работи за задните/предните тркала имајќи центри.Чекор подлошки вклучува.Сигурен Квалитет Направени од високо јаглероден челик, anti-oxidant третман, висока цврстина и трајни производи за Тешки работни места.Секој дел од оваа алатка е обложена со подмачкување на нафта за да се обезбеди подолг алатка живот.Ако штета или изгубите некои делови, ве молиме да аплицирате за замена во времето.Она што Ќе Добиете Сите алатка во 1 слика.Сите означени со букви форма на Управата ќе обезбеди 24 месеци гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.