PIAOPIAONIU 8 Компјутери Божиќ Помине Уметност Печат Плочи Помине Печат Шаблони Снегулка Ирваси Цвет,Цртан филм Моделот Слика Плочи со Пластични Scraper и полски Stamper за DIY П
Свеж

PIAOPIAONIU 8 Компјутери Божиќ Помине Уметност Печат Плочи Помине Печат Шаблони Снегулка Ирваси Цвет,Цртан филм

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Помине Уметност Печат Образец го Поставите се Вклучени : 8 компјутери Помине Печат Шаблони+1 Помине печат Печат+1 Помине Scraper, Погоден за нашата DIY декорација нашите нокти!.DIY помине уметност : дизајниран со сина филм за секој образец кој може да се спречи гребење и виткање,тоа може да се обезбеди правилна длабочина на печатење и може да трае доволно време,погоден за нокти љубители на уметноста или почетници.Широка Употреба : Овие дизајни се погодни за различни повод,како што се забави,свадби,anniverarys,и така натаму.DIY Помине За Жени, Девојки Деца : Ова помине втиснување поставите има Помине Печат Шаблони,Ноктите Печат Плоча и Гребење.Ние може дополнително да ги красат нашите нокти дома,во компанијата,итн.,без случува да помине продавница,заштеда ни време и пари!.Внимание : ноктите печат плоча треба да се користи со печат лак.Редовните лак не може да се користи за пренос на нокти слика од плоча.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.