WUSIO 2 ПАРЧИЊА Conure Macaws Cockatiel со Стои Багажник, Виси на Храна за домашни Миленичиња Птица Материјали Овошје Зеленчук Носителот Папагал Фидер за Храна Контејнер
Свеж

WUSIO 2 ПАРЧИЊА Conure Macaws Cockatiel со Стои Багажник, Виси на Храна за домашни Миленичиња Птица Материјали

DEN 1872.00

Достапно е за нарачката

Направени од издржлив нетоксични пластични, безбедно и издржливи.Може да се залепи на кафез.Се користи за да се одржи овошје, зеленчук, итн.Погоден за птици, папагали и други домашни миленици да живеат во кафези.Вертикална рек дизајн е усвоен за да го нахрани папагали полесно и поевтино.Само за птици и папагалот задолжени за хранење телиња, не се вклучат и други додатоци демонстрации во слики. ?Servive : услуга за Клиентите секогаш нашиот прв важно нешто да се направи, кога ќе ја добијат, ако има било какви проблеми, pleast контакт со нас преку пошта за прв пат , ние ќе се обидеме потрудиме да го обезбеди најдоброто решение.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.