Amogato Мачка Кеса Ѓубре,Ѓубре Пан за Еднократна употреба Кеси,Мачка Отпадоци Кутија Облоги со Drawstring,Неделен 7 Пакет Големи Отпадоци Кеси за Лесно Чистење,37x 18,6 Брои Во?
Свеж

Amogato Мачка Кеса Ѓубре,Ѓубре Пан за Еднократна употреба Кеси,Мачка Отпадоци Кутија Облоги со Drawstring,Неделен

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

【7 Ден Дизајн】-додаде концептот на "Недела", 6 Брои Вовлекува Торба со Дупки + 1 Смета Торба нема Дупки.Употреба на дното торба да се фрли далеку сите мачка отпадоци директно.Новиот мачка ѓубре е заменет еднаш неделно и може да се користи за 1 недела. 【Дебели и Издржливи】-Нашата мачка отпадоци и кеси се направи на цврсти и издржливи материјали,дебелината е 3.2 свила, отпорно на гребење и носат-отпорни.Нема повеќе урина или ѓубре успеваат во вашиот фах.Го издржат гребење мачка, мачка може да оди во тоалет на леснотија. 【1 Минута Чистење】-Нашата мачка отпадоци торба е наредени со лесен drawstring рачки и песок протекување дупки.Кога сте подготвени да го замени, вие само треба да се повлече на јаже да се течење на песок, Фрлаат сите мачка отпадоци на седмиот ден , не треба да се исчисти мачка отпадоци кутија.Многу погодни за семејства со мачки, особено пријатели кои треба да одат на работа. 【Погоден за Повеќето Отпадоци Кутии】-Овие мачиња се фрлаат отпадоци кеси се наредени со еластичност, погоден за повеќето големи отпадоци кутии, и може да се прилагодат за различни големини на отпадоци кутии.Големината на нашата мачка отпадоци торба е 94*45.7 cm, 37"x 18", Но се уште треба да се измери големината на вашиот ѓубре кутија пред употреба, со цел подобро да се вклопи во вашиот ѓубре кутија. 【Задоволството на клиентите е најважниот】 : Amogato може да ви даде најдобри шопинг искуство.Ако имате било каков проблем или барање, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем.Што повеќе, ако не сте задоволни со нашите производи, ние може да ви даде целосна наплата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: